Eredeti terv szerint sütőzacskós sütés-próba lett volna, de sajnos a kenyérke nem fért bele a zacsiba, így aztán formástul ment a jénaiba és úgy sütöttem meg. Hát, nem a szépségéről híres, viszont az íze remek. Próbáljátok ki ti is a sajtos kenyeret, akár szendvicsnek, akár egy szelet sajtos csirkemellel, ahogy mi is tettük és ettük.