Orzechy w papryce
Orzechy w papryce     Orzechy w papryce to świetna przekąska, a do tego jaka smaczna :) Ja sama mam czasami straszne "ciągoty" do orzeszków ziemnych - zwykle jem takie solone, ale bardzo lubię też takie w chrupiącej paprykowej panierce. W końcu sama zrobiłam takie paprykowe, lekko pikantne orzeszki - jeśli lubicie mocno pikantne smaki,